ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Ми цінуємо наших покупців. Саме тому ми зробили процес оплати і доставки замовлень швидким, зручним і безпечним для наших клієнтів. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо оплати або доставки, ми завжди готові надати необхідну допомогу та відповісти на ваші запитання за безкоштовним номером: 0800 330 674, або листом на: [email protected].

Ми дбайливо упаковуємо всі замовлення, щоб забезпечити їх безпечну доставку. Крім того, ми надаємо страхування для замовлень, щоб ви мали повну впевненість у безпеці своїх товарів під час транспортування. Зверніть увагу, що вартість доставки може залежати від ваги замовлення, його розмірів та місця призначення.

Варіанти оплати:

 1. Онлайн-оплата. Ми приймаємо онлайн-платежі, що гарантує захист ваших фінансових даних. Ви можете скористатися кредитними картками або електронними платіжними системами для зручності та швидкості оплати.
 2. Оплата частинами. При оформленні замовлення на нашому сайті у вас є можливість розрахуватися частинами від Моно Банк, на шість місяців без додаткових платежів.
 3. Банківський переказ. Якщо ви бажаєте скористатися банківським переказом, ми надамо вам всю необхідну інформацію і рахунок  для здійснення оплати. 
 4. Оплата при отриманні. Для зручності наших клієнтів, ми також надаємо можливість оплати при отриманні замовлення безпосередньо в відділеннях або кур’єрській службі “Нова Пошта”.

Варіанти доставки:

 1. Доставка Новою Поштою у відділення. Ми здійснюємо відправку в день замовлення. Час доставки і вартість вираховується за тарифами Нової Пошти. 
 2. Доставка кур’єром Нової Пошти. Ви маєте можливість замовити кур’єрську доставку на зручну для вас адресу.
 3. Самовивіз. Якщо ви перебуваєте в місті Київ і маєте можливість приїхати до нашого фірмового магазину, ми раді надати вам можливість самостійно забрати своє замовлення.
  Адреса: вул. Госпітальна 12Д.
  з 10.00 – 19.00 (без вихідніх)

  Ви зможете зустрітися з нашою командою, отримати додаткові консультації.