ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Ми цінуємо наших покупців. Саме тому ми зробили процес оплати і доставки замовлень швидким, зручним і безпечним для наших клієнтів. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо оплати або доставки, ми завжди готові надати необхідну допомогу та відповісти на ваші запитання за безкоштовним номером: 0800 330 674, або листом на: [email protected].

Ми дбайливо упаковуємо всі замовлення, щоб забезпечити їх безпечну доставку. Крім того, ми надаємо страхування для замовлень, щоб ви мали повну впевненість у безпеці своїх товарів під час транспортування. Зверніть увагу, що вартість доставки може залежати від ваги замовлення, його розмірів та місця призначення.

Варіанти оплати:

  1. Онлайн-оплата. Ми приймаємо онлайн-платежі, що гарантує захист ваших фінансових даних. Ви можете скористатися кредитними картками або електронними платіжними системами для зручності та швидкості оплати.
  2. Оплата частинами. При оформленні замовлення на нашому сайті у вас є можливість розрахуватися частинами від Моно Банк, на шість місяців без додаткових платежів.
  3. Банківський переказ. Якщо ви бажаєте скористатися банківським переказом, ми надамо вам всю необхідну інформацію і рахунок  для здійснення оплати. 
  4. Оплата при отриманні. Для зручності наших клієнтів, ми також надаємо можливість оплати при отриманні замовлення безпосередньо в відділеннях або кур’єрській службі “Нова Пошта”.

Варіанти доставки:

  1. Доставка Новою Поштою у відділення. Ми здійснюємо відправку в день замовлення. Час доставки і вартість вираховується за тарифами Нової Пошти. 
  2. Доставка кур’єром Нової Пошти. Ви маєте можливість замовити кур’єрську доставку на зручну для вас адресу.
  3. Можливий самовивіз за узгодженням з менеджером по телефону 0 800 330 674